Op Resultater 09. Opdelt i Distance 09.

Resultater Sydbank Heden løbet 09.

Nr. Navn Klub Tid. Placering. Distance Klasse
582 Jes V. Ethelberg Esbjerg Atletik og Motion 00:18:30 1 4,2 KM Drenge 0 -10 år
614 Lasse Krog Rasmussen Engsørunners 00:18:44 2 4,2 KM Drenge 0 -10 år
598 Emil Mogensen Esbjerg 00:20:35 3 4,2 KM Drenge 0 -10 år
575 Emil Lundtoft Billund 00:20:40 4 4,2 KM Drenge 0 -10 år
673 Joachim Hede Jensen Bokseklubben Grindsted AK 00:20:47 5 4,2 KM Drenge 0 -10 år
634 Mads Hansen Grindsted 00:24:06 6 4,2 KM Drenge 0 -10 år
574 Mikkel Lundtoft Billund 00:26:16 7 4,2 KM Drenge 0 -10 år
586 Frederik Dahl Grindsted 00:27:09 8 4,2 KM Drenge 0 -10 år
656 Jeppe Ager Jensen Ølgod 00:29:07 9 4,2 KM Drenge 0 -10 år
590 oliver vinding Bacon Boys 00:31:22 10 4,2 KM Drenge 0 -10 år
537 Mikkel Vinding Grindsted Motion 00:39:38 11 4,2 KM Drenge 0 -10 år
560 Jakob Schmidt Terkildsen Hejnsvig 00:40:12 12 4,2 KM Drenge 0 -10 år
521 Oliver Mortensen Team mormor 00:42:42 13 4,2 KM Drenge 0 -10 år
621 Frederik Lund Grindsted 00:47:34 14 4,2 KM Drenge 0 -10 år
522 Victor mortensen Team mormor   15 4,2 KM Drenge 0 -10 år
530 Jeppe Christensen Billund   16 4,2 KM Drenge 0 -10 år
680 Niels Peter Sørensen Grindsted Erhvervsskole   17 4,2 KM Drenge 0 -10 år
580 Lille dreng Runners Corner Herning 00:19:27 1 4,2 KM Dreng på cykel
710 Marius Rimmer Vinding Grindsted 00:30:06 2 4,2 KM Dreng på cykel
504 Helene Daugaard Schröter Grindsted 00:21:56 1 4,2 KM Piger 0 - 10 år
561 Kamilla Pultz Esbjerg 00:23:32 2 4,2 KM Piger 0 - 10 år
703 Sarah Hall Sdr. Omme 00:23:59 3 4,2 KM Piger 0 - 10 år
564 Julie Danielsen Team Danielsen 00:24:16 4 4,2 KM Piger 0 - 10 år
659 Julie Stubkjær Hansen Grindsted 00:24:49 5 4,2 KM Piger 0 - 10 år
585 Emma Dahl Grindsted 00:25:20 6 4,2 KM Piger 0 - 10 år
529 Julie Christensen Billund 00:25:45 7 4,2 KM Piger 0 - 10 år
658 Signe Stubkjær Hansen Grindsted 00:26:01 8 4,2 KM Piger 0 - 10 år
528 Lærke Christensen Billund 00:26:18 9 4,2 KM Piger 0 - 10 år
542 Sara Haurum Grindsted 00:28:32 10 4,2 KM Piger 0 - 10 år
550 Nanna Søndergaard Larsen Sdr. Omme Løberne 00:29:08 11 4,2 KM Piger 0 - 10 år
629 Laura Askholm Sdr. Omme Løberne 00:29:08 12 4,2 KM Piger 0 - 10 år
685 Cecilie Krusborg Madsen Krusborg-klanen 00:29:39 13 4,2 KM Piger 0 - 10 år
563 Marie Danielsen Team Danielsen 00:30:19 14 4,2 KM Piger 0 - 10 år
709 Lærke Buur Skyum Ølgod 00:30:50 15 4,2 KM Piger 0 - 10 år
572 Elisa Criscione Grindsted 00:32:18 16 4,2 KM Piger 0 - 10 år
640 Sofie Leth Grindsted 00:32:42 17 4,2 KM Piger 0 - 10 år
608 Lykke May Henriksen Esbjerg 00:35:24 18 4,2 KM Piger 0 - 10 år
523 Mille Mortensen Team mormor 00:43:03 19 4,2 KM Piger 0 - 10 år
620 Cecilie Lund Grindsted 00:44:05 20 4,2 KM Piger 0 - 10 år
618 Sandra Meyer Grindsted 00:44:34 21 4,2 KM Piger 0 - 10 år
619 Sarah Meyer Grindsted 00:47:35 22 4,2 KM Piger 0 - 10 år
568 CarolineNørgård Larsen Odense   23 4,2 KM Piger 0 - 10 år
606 Jacob Mouritsen Sdr.Omme Løberne 00:18:18 1 4,2 KM Mænd 11-15 år
581 Tim V. Ethelberg Esbjerg Atletik og Motion 00:18:52 2 4,2 KM Mænd 11-15 år
588 Lasse Thane Simonsen Grindsted 00:19:52 3 4,2 KM Mænd 11-15 år
514 Thomas Beck Poulsen Vejle IF 00:20:03 4 4,2 KM Mænd 11-15 år
642 Thomas Dahl Grindsted 00:20:31 5 4,2 KM Mænd 11-15 år
645 Henrik Nielsen Grindsted 00:20:38 6 4,2 KM Mænd 11-15 år
511 Jacob Kjær Nielsen Grindsted 00:21:38 7 4,2 KM Mænd 11-15 år
655 Morten Ager Jensen Ølgod 00:22:32 8 4,2 KM Mænd 11-15 år
669 Magnus Gasbjerg Bokseklubben Grindsted AK 00:24:21 9 4,2 KM Mænd 11-15 år
544 Emil Haurum Grindsted 00:27:09 10 4,2 KM Mænd 11-15 år
704 Svend Nielsen Hejnsvig 00:30:13 11 4,2 KM Mænd 11-15 år
705 Tobias Nielsen Hejnsvig 00:30:14 12 4,2 KM Mænd 11-15 år
559 Jonas Schmidt Terkildsen Hejnsvig 00:32:24 13 4,2 KM Mænd 11-15 år
623 Jacob Karlsen Horsens   14 4,2 KM Mænd 11-15 år
576 Benedikte Bangsgaard Team Newline 00:17:00 1 4,2 KM Kvinder 11-15 år
513 Lise Ryø Hedegaard Grindsted 00:19:40 2 4,2 KM Kvinder 11-15 år
570 Natalia Criscione Grindsted 00:22:57 3 4,2 KM Kvinder 11-15 år
675 Louise Hede Jensen Bokseklubben Grindsted AK 00:24:33 4 4,2 KM Kvinder 11-15 år
547 Katrine Grue Hansen Billund 00:24:37 5 4,2 KM Kvinder 11-15 år
584 Caroline Dahl Grindsted 00:24:47 6 4,2 KM Kvinder 11-15 år
604 Rebekka Frøjk Søvndal Grindsted 00:24:52 7 4,2 KM Kvinder 11-15 år
625 Liv H. Mikkelsen HLLH 00:25:03 8 4,2 KM Kvinder 11-15 år
506 Katrine Stoltenberg Sydbank 00:25:44 9 4,2 KM Kvinder 11-15 år
507 Freja Stoltenberg Sydbank 00:25:45 10 4,2 KM Kvinder 11-15 år
643 Kristina Dahl Grindsted 00:25:45 11 4,2 KM Kvinder 11-15 år
670 Annette Riisgaard Petersen Bokseklubben Grindsted AK 00:26:00 12 4,2 KM Kvinder 11-15 år
683 Shanthiiyaa Mahendiran Grindsted 00:26:35 13 4,2 KM Kvinder 11-15 år
676 Anbrin Gholami Bokseklubben Grindsted AK 00:27:07 14 4,2 KM Kvinder 11-15 år
611 Karoline Vind Uhre Larsen Løb med DGI 00:29:34 15 4,2 KM Kvinder 11-15 år
600 Cecilie Frøkjær Knudsen Esbjerg 00:31:08 16 4,2 KM Kvinder 11-15 år
543 Nanna Hedegård Grindsted 00:34:59 17 4,2 KM Kvinder 11-15 år
571 Emile Jensen Grindsted   18 4,2 KM Kvinder 11-15 år
689 Shuvhaathy Mahendiran Grindsted   19 4,2 KM Kvinder 11-15 år
554 Ulrik Egebjerg Knudsen Sydbank 00:16:03 1 4,2 KM Mænd 16-34 år
648 Morten W Sdr. Omme 00:17:04 2 4,2 KM Mænd 16-34 år
677 Najim Gholami Bokseklubben Grindsted AK 00:20:38 3 4,2 KM Mænd 16-34 år
647 Benjamin Sdr. Omme 00:21:31 4 4,2 KM Mænd 16-34 år
674 Per Helsinghoff Bokseklubben Grindsted AK 00:21:47 5 4,2 KM Mænd 16-34 år
650 Brian Larsen Sdr. Omme 00:22:08 6 4,2 KM Mænd 16-34 år
702 Sten Bang Grindsted 00:23:00 7 4,2 KM Mænd 16-34 år
646 Martin Kristensen Sdr. Omme 00:23:56 8 4,2 KM Mænd 16-34 år
700 Andreas Lund Grindsted 00:24:09 9 4,2 KM Mænd 16-34 år
649 Morgan Sdr. Omme 00:24:19 10 4,2 KM Mænd 16-34 år
592 martin hansen Bacon Boys 00:25:34 11 4,2 KM Mænd 16-34 år
638 Benny Holm Grindsted 00:32:39 12 4,2 KM Mænd 16-34 år
524 Ryan Vinbech Team mormor   13 4,2 KM Mænd 16-34 år
539 Rasmus Blak Team KA Runners   14 4,2 KM Mænd 16-34 år
636 Okkesander Sauytisk Grindsted   15 4,2 KM Mænd 16-34 år
637 Mykbailo Kosick Grindsted   16 4,2 KM Mænd 16-34 år
641 Mads Hansen Grindsted   17 4,2 KM Mænd 16-34 år
652 David Berison Sdr. Omme   18 4,2 KM Mænd 16-34 år
613 Agnete Holst Lauridsen Bramming 00:18:41 1 4,2 KM Kvinder 16-34 år
713 Iben Godtfredsen Agerbæk 00:19:18 2 4,2 KM Kvinder 16-34 år
579 Sidsel Kirkegaard Skælskør 00:19:32 3 4,2 KM Kvinder 16-34 år
672 Nanett Gregersen Bokseklubben Grindsted AK 00:21:37 4 4,2 KM Kvinder 16-34 år
615 Christina Jensen Brande 00:23:01 5 4,2 KM Kvinder 16-34 år
631 Mathilde Askholm Sdr Omme Løberne 00:23:12 6 4,2 KM Kvinder 16-34 år
555 Nicole Schneider Kolding 00:23:47 7 4,2 KM Kvinder 16-34 år
627 Gry H. Mikkelsen HLLH 00:24:17 8 4,2 KM Kvinder 16-34 år
701 Rikke Sivebæk Grindsted 00:24:18 9 4,2 KM Kvinder 16-34 år
552 Dorthe Meier Grindsted 00:24:46 10 4,2 KM Kvinder 16-34 år
551 Mette Meier Bloch Grindsted 00:24:51 11 4,2 KM Kvinder 16-34 år
553 Louise Aastrup Sydbank 00:24:56 12 4,2 KM Kvinder 16-34 år
671 Annemette Skovgård Jørgensen Bokseklubben Grindsted AK 00:24:59 13 4,2 KM Kvinder 16-34 år
688 Bettina Bonde Krusborg Krusborg-klanen 00:25:27 14 4,2 KM Kvinder 16-34 år
501 Nadira Mujkanovic Esbjerg 00:26:39 15 4,2 KM Kvinder 16-34 år
612 Pernille Vind Uhre Larsen Løb med DGI 00:29:36 16 4,2 KM Kvinder 16-34 år
707 Stine Hehlsen Grindsted 00:30:05 17 4,2 KM Kvinder 16-34 år
711 Maria Rimmer Vinding Grindsted 00:30:05 18 4,2 KM Kvinder 16-34 år
601 Sara Knudsen Esbjerg 00:31:10 19 4,2 KM Kvinder 16-34 år
639 Katrine Leth Grindsted 00:32:41 20 4,2 KM Kvinder 16-34 år
607 Lene Henriksen Esbjerg 00:35:09 21 4,2 KM Kvinder 16-34 år
583 Birgitte Gravers Christensen Varde 00:37:23 22 4,2 KM Kvinder 16-34 år
526 Joan Poulsen Team mormor 00:43:01 23 4,2 KM Kvinder 16-34 år
502 Linda Bjærre Hørlyck Odense   24 4,2 KM Kvinder 16-34 år
548 Lotte Goldschmidt Grindsted   25 4,2 KM Kvinder 16-34 år
595 Camilla Junge Esbjerg   26 4,2 KM Kvinder 16-34 år
622 Lise Duus Varde   27 4,2 KM Kvinder 16-34 år
577 Knud Bangsgaard The Løbeklub 00:16:01 1 4,2 KM Mænd 35-49 år
682 Lars Poulsen Vejle 00:16:12 2 4,2 KM Mænd 35-49 år
628 Søren H. Mikkelsen HLLH 00:16:38 3 4,2 KM Mænd 35-49 år
661 Bruno Jochumsen Sydbank 00:18:46 4 4,2 KM Mænd 35-49 år
708 Per Skov Billund 00:21:06 5 4,2 KM Mænd 35-49 år
653 Bo Steffensen Sdr. Omme 00:21:35 6 4,2 KM Mænd 35-49 år
624 Jan lund Andersen løb med DGI 00:22:12 7 4,2 KM Mænd 35-49 år
714 Jørgen Hede Jensen Bokseklubben Grindsted AK 00:22:23 8 4,2 KM Mænd 35-49 år
651 Kennet Jørgensen Sdr. Omme 00:22:56 9 4,2 KM Mænd 35-49 år
587 Peder Dahl Grindsted 00:23:03 10 4,2 KM Mænd 35-49 år
546 Hans-Henrik Hansen Billund 00:24:04 11 4,2 KM Mænd 35-49 år
591 carsten fyhn Bacon Boys 00:25:24 12 4,2 KM Mænd 35-49 år
684 Søren Madsen Krusborg-klanen 00:29:42 13 4,2 KM Mænd 35-49 år
589 Brian vinding Bacon Boys 00:31:23 14 4,2 KM Mænd 35-49 år
662 Leif Storbank Team KA Runners 00:40:01 15 4,2 KM Mænd 35-49 år
557 Sune Terkildsen Hejnsvig 00:40:13 16 4,2 KM Mænd 35-49 år
527 Tommy Mortensen Team mormor 00:43:04 17 4,2 KM Mænd 35-49 år
593 jim jensen Bacon Boys   18 4,2 KM Mænd 35-49 år
716 Jørgen Hede Jensen Bokseklubben Grindsted AK   19 4,2 KM Mænd 35-49 år
562 Helle Pultz Esbjerg 00:18:32 1 4,2 KM Kvinder 35-49 år
712 Else-Marie Jørgensen HLLH 00:18:50 2 4,2 KM Kvinder 35-49 år
578 Mai-Britt Rasmussen Brande 00:19:42 3 4,2 KM Kvinder 35-49 år
503 Heidi Daugaard Schröter Grindsted 00:21:36 4 4,2 KM Kvinder 35-49 år
706 Bente Klemmesen Varde 00:23:02 5 4,2 KM Kvinder 35-49 år
538 Karin Knudsen Grindsted 00:24:48 6 4,2 KM Kvinder 35-49 år
605 Christina Søvndal Grindsted 00:25:09 7 4,2 KM Kvinder 35-49 år
654 Else Marie Jensen Ølgod 00:25:11 8 4,2 KM Kvinder 35-49 år
626 Kirsten Mikkelsen HLLH 00:25:22 9 4,2 KM Kvinder 35-49 år
616 Inge Vind Nielsen Team KA Runners 00:25:49 10 4,2 KM Kvinder 35-49 år
515 Birgith Clausen Team Ølgod 00:25:58 11 4,2 KM Kvinder 35-49 år
569 Jonna Fyhn Nielsen Team KA Runners 00:26:03 12 4,2 KM Kvinder 35-49 år
510 Pia Larsen Ansager 00:26:09 13 4,2 KM Kvinder 35-49 år
687 Mette Krusborg Madsen Krusborg-klanen 00:26:14 14 4,2 KM Kvinder 35-49 år
531 Susanne Christensen Billund 00:26:20 15 4,2 KM Kvinder 35-49 år
518 Birgit Vinther Esbjerg 00:26:27 16 4,2 KM Kvinder 35-49 år
508 Kitte Stoltenberg Sydbank 00:27:37 17 4,2 KM Kvinder 35-49 år
678 Dorthe Jespersen Grindsted Erhvervsskole 00:27:46 18 4,2 KM Kvinder 35-49 år
644 Gitte Dahl Grindsted 00:28:24 19 4,2 KM Kvinder 35-49 år
534 Lisbeth Heick Ballerup 00:28:30 20 4,2 KM Kvinder 35-49 år
630 Gitte Askholm Sdr Omme Løberne 00:29:14 21 4,2 KM Kvinder 35-49 år
565 Kirsten Danielsen Team Danielsen 00:30:20 22 4,2 KM Kvinder 35-49 år
665 Jette kruse Rema 1000 00:30:31 23 4,2 KM Kvinder 35-49 år
632 Tina Christensen Krogager 00:30:36 24 4,2 KM Kvinder 35-49 år
663 Birthe Madsen Rema 1000 00:30:40 25 4,2 KM Kvinder 35-49 år
657 Gitte Stubkjær Hansen Grindsted 00:30:53 26 4,2 KM Kvinder 35-49 år
635 Elin Heick Boelskifte Grindsted 00:30:56 27 4,2 KM Kvinder 35-49 år
512 Inge Nielsen Sdr. Omme Løberne 00:31:00 28 4,2 KM Kvinder 35-49 år
549 Mette Søndergaard Larsen Sdr. Omme Løberne 00:31:06 29 4,2 KM Kvinder 35-49 år
558 Anni Schmidt Terkildsen Hejnsvig 00:32:26 30 4,2 KM Kvinder 35-49 år
664 Susanne Brink Nielsen Rema 1000 00:32:54 31 4,2 KM Kvinder 35-49 år
573 Janne Criscione Grindsted 00:33:56 32 4,2 KM Kvinder 35-49 år
520 Veronica Vahlberg Grindsted 00:34:27 33 4,2 KM Kvinder 35-49 år
532 Nanna Hermansen Esbjerg 00:35:00 34 4,2 KM Kvinder 35-49 år
533 Karen Duif Esbjerg 00:35:00 35 4,2 KM Kvinder 35-49 år
525 Tina Poulsen Team mormor 00:43:02 36 4,2 KM Kvinder 35-49 år
617 Mimi Starup Starup RUN4FUN 00:44:34 37 4,2 KM Kvinder 35-49 år
505 Laila Hedegaard Nielsen Sdr. Omme Løberne   38 4,2 KM Kvinder 35-49 år
545 Lene Grue Hansen Billund   39 4,2 KM Kvinder 35-49 år
660 hanne jæger løb med d.g.i   40 4,2 KM Kvinder 35-49 år
679 Bente Sørensen Grindsted Erhvervsskole   41 4,2 KM Kvinder 35-49 år
610 Knud Larsen Løb med DGI 00:19:15 1 4,2 KM Mænd 50 år
556 Hans Ulrich Schneider Kolding 00:22:21 2 4,2 KM Mænd 50 år
602 Georg Sørensen Team Sjøstrand 00:24:02 3 4,2 KM Mænd 50 år
686 Bent Krusborg Krusborg-klanen 00:24:34 4 4,2 KM Mænd 50 år
516 Svend Clausen Team Ølgod 00:25:18 5 4,2 KM Mænd 50 år
541 Jens Fuglsang Grindsted 00:26:01 6 4,2 KM Mænd 50 år
667 Ole Borg Kristensen Rema 1000 00:29:11 7 4,2 KM Mænd 50 år
666 Johannes Mortensen Rema 1000 00:33:22 8 4,2 KM Mænd 50 år
609 Bo Henriksen Esbjerg 00:35:26 9 4,2 KM Mænd 50 år
536 Hans Hansen Grindsted Motion 00:40:38 10 4,2 KM Mænd 50 år
594 Pia Kjeldgaard Grindsted Motion 00:19:00 1 4,2 KM Kvinder 50 år
517 Nina Graven Nielsen Team Ølgod 00:24:38 2 4,2 KM Kvinder 50 år
535 Hanne Egebjerg Filskov 00:25:22 3 4,2 KM Kvinder 50 år
668 Anne - lise Kaldahl Team Kaldahl 00:26:02 4 4,2 KM Kvinder 50 år
566 Betty Andersen Vandel 00:28:54 5 4,2 KM Kvinder 50 år
633 Kirsten Kristensen Stakroge 00:29:29 6 4,2 KM Kvinder 50 år
509 karin jost madsen Grindsted 00:30:08 7 4,2 KM Kvinder 50 år
540 Hanne Haahr Larsen Grindsted 00:32:00 8 4,2 KM Kvinder 50 år
599 Ruth Knudsen Esbjerg 00:32:55 9 4,2 KM Kvinder 50 år
519 lisbeth skov Grindsted 00:33:16 10 4,2 KM Kvinder 50 år
596 Lone Kalleshave Esbjerg   11 4,2 KM Kvinder 50 år
597 Karin Junge Esbjerg   12 4,2 KM Kvinder 50 år
603 Helle Sjøstrand Sørensen Team Sjøstrand   13 4,2 KM Kvinder 50 år
681 Ragna Hennelund Grindsted Erhvervsskole   14 4,2 KM Kvinder 50 år
349 Jeppe Krog Rasmussen Engsørunners 00:44:32 1 10 KM Mænd 11-15 år
352 Jeppe Bøgh Rasmussen Grindsted 00:49:34 2 10 KM Mænd 11-15 år
374 Lasse Frahm Bertelsen Bertelsens Bureau 00:50:19 3 10 KM Mænd 11-15 år
453 Kasper Hall Sdr. Omme 00:50:32 4 10 KM Mænd 11-15 år
261 Casper Madsen Grindsted 00:50:58 5 10 KM Mænd 11-15 år
336 Mads Noe Andersen Grindsted 00:52:04 6 10 KM Mænd 11-15 år
335 Mathias Sjøgaard Grindsted 00:55:46 7 10 KM Mænd 11-15 år
462 Joachim Østergaard Grindsted 00:58:01 8 10 KM Mænd 11-15 år
319 Kristian Nørgård Larsen Odense 01:06:48 9 10 KM Mænd 11-15 år
459 Sophie Jacobsen Kolding KFUM 00:44:20 1 10 KM Kvinder 11-15 år
367 Sofie Stubkjær Hansen Grindsted 00:50:08 2 10 KM Kvinder 11-15 år
472 Line Elkjær-Larsen Grindsted 00:56:20 3 10 KM Kvinder 11-15 år
297 Line Lambæk-Knudsen Grindsted 01:08:40 4 10 KM Kvinder 11-15 år
469 Kevin Bjærre Hørlyck Odense 00:44:22 1 10 KM Mænd 16-34 år
312 Lars Lundgaard Sydbank 00:49:12 2 10 KM Mænd 16-34 år
300 Henrik Vinding Grindsted Motion 00:49:41 3 10 KM Mænd 16-34 år
266 Jakob Nielsen Bertelsens Bureau 00:50:20 4 10 KM Mænd 16-34 år
452 Martin Stubkjær Grindsted 00:51:13 5 10 KM Mænd 16-34 år
451 Kenneth Brinkmann Kolding 00:51:24 6 10 KM Mænd 16-34 år
464 Jan Henrik Thiemer Kolding Kickboxing 00:51:31 7 10 KM Mænd 16-34 år
376 Peter Strede Bokseklubben Grindsted AK 00:51:44 8 10 KM Mænd 16-34 år
460 Morten Aarestrup Grindsted 00:54:47 9 10 KM Mænd 16-34 år
346 Kasper Risvig Rex Fængselsfuktionærenes idrætsforening 00:55:06 10 10 KM Mænd 16-34 år
344 Henrik Boysen Esbjerg 00:55:48 11 10 KM Mænd 16-34 år
305 Christian Guttesen Team KA Runners 00:57:17 12 10 KM Mænd 16-34 år
363 Christian Sørensen Esbjerg 00:57:19 13 10 KM Mænd 16-34 år
314 Troels Alminde Nielsen Grindsted 00:57:33 14 10 KM Mænd 16-34 år
377 Hans Oksen Bokseklubben Grindsted AK 00:58:00 15 10 KM Mænd 16-34 år
372 Jonas k nielsen Sdr. Omme 00:58:37 16 10 KM Mænd 16-34 år
456 nis kjærgaard Fængselsholdet 00:58:44 17 10 KM Mænd 16-34 år
371 Kasper Dalgaard Sdr. Omme 00:59:32 18 10 KM Mænd 16-34 år
389 Michael Bruun Thomsen Esbjerg 01:08:27 19 10 KM Mænd 16-34 år
373 stefan nielsen Sdr. Omme 01:08:51 20 10 KM Mænd 16-34 år
467 Katrine Væsel Skive 00:41:37 1 10 KM Kvinder 16-34 år
278 Mette Wittrup Bjerrum Sydbank 00:51:57 2 10 KM Kvinder 16-34 år
354 Melissa Dahlerup Løb med DGI 00:53:13 3 10 KM Kvinder 16-34 år
257 Trine Staanum AAIG Aabenraa 00:55:21 4 10 KM Kvinder 16-34 år
329 Kristine Starup Starup RUN4FUN 00:56:29 5 10 KM Kvinder 16-34 år
457 janni wochner ESbjerg 00:59:31 6 10 KM Kvinder 16-34 år
301 Lene Madsen Team KA Runners 01:02:48 7 10 KM Kvinder 16-34 år
283 Dorte Rønne Vejle 01:04:33 8 10 KM Kvinder 16-34 år
348 Ann Larsen Varde 01:05:47 9 10 KM Kvinder 16-34 år
470 Louisen Hestehave Brande 01:06:25 10 10 KM Kvinder 16-34 år
258 Henriette Jensen Billund 01:13:42 11 10 KM Kvinder 16-34 år
315 Rita Vissing ??   12 10 KM Kvinder 16-34 år
385 Ann Storbank Team KA Runners   13 10 KM Kvinder 16-34 år
269 Mogens Askholm Stakroge 00:39:18 1 10 KM Mænd 35-49 år
275 Flemming Kjergaard Nielsen Team Ølgod 00:40:26 2 10 KM Mænd 35-49 år
295 Claus Damholdt Laursen Billund 00:40:34 3 10 KM Mænd 35-49 år
339 Hans Jørgen Lauridsen Bramming 00:42:21 4 10 KM Mænd 35-49 år
320 Thomas Kjær Larsen Odense 00:43:03 5 10 KM Mænd 35-49 år
347 Mats Rudklint Multiatleterne 00:43:13 6 10 KM Mænd 35-49 år
466 Henrik Karstensen Billund 00:44:15 7 10 KM Mænd 35-49 år
379 Henrik Rasmussen bramming motion 00:44:35 8 10 KM Mænd 35-49 år
351 Keld Bøgh Rasmussen Grindsted 00:44:41 9 10 KM Mænd 35-49 år
332 Steen Frøjk Søvndal Grindsted 00:45:39 10 10 KM Mænd 35-49 år
306 Claus Aalund Olsen Grindsted 00:46:51 11 10 KM Mænd 35-49 år
317 Jesper Jøker Eg Billund 00:46:56 12 10 KM Mænd 35-49 år
369 Allan Mortensen Rema 1000 00:47:05 13 10 KM Mænd 35-49 år
302 Renaldas Levulis Team KA Runners 00:47:28 14 10 KM Mænd 35-49 år
296 Kristen Lambæk-Knudsen Grindsted 00:48:13 15 10 KM Mænd 35-49 år
345 Jan Nørup Pedersen Esbjerg 00:48:58 16 10 KM Mænd 35-49 år
262 Ryan B. Nielsen Grindsted 00:49:53 17 10 KM Mænd 35-49 år
368 Joachim Hansen Grindsted 00:50:09 18 10 KM Mænd 35-49 år
465 Niels Jørgensen Grindsted 00:50:29 19 10 KM Mænd 35-49 år
334 Tage Sjøgaard Grindsted 00:50:32 20 10 KM Mænd 35-49 år
366 Søren Ranch Bjerregaard Vejle 00:50:36 21 10 KM Mænd 35-49 år
331 Bjarne Madsen Grindsted 00:50:59 22 10 KM Mænd 35-49 år
281 Peter Bernhard Esbjerg 00:51:03 23 10 KM Mænd 35-49 år
265 John Sandberg Grindsted 00:51:10 24 10 KM Mænd 35-49 år
358 Egon Lamp Varde 00:51:35 25 10 KM Mænd 35-49 år
282 René Rønne Vejle 00:52:07 26 10 KM Mænd 35-49 år
450 Jens Brinkmann Grindsted 00:52:25 27 10 KM Mænd 35-49 år
299 Ralf Andersen Fitness4You 00:52:39 28 10 KM Mænd 35-49 år
388 Niels Peder Bruun løb med dgi 00:53:00 29 10 KM Mænd 35-49 år
311 Thomas Rimmer Larsen Sdr. Omme Løberne 00:53:04 30 10 KM Mænd 35-49 år
328 Erik Søndergaard Grindsted 00:54:07 31 10 KM Mænd 35-49 år
391 Ole Holm Hejnsvig 00:54:10 32 10 KM Mænd 35-49 år
357 Ole Lauridsen Ansager Løbeklub 00:54:19 33 10 KM Mænd 35-49 år
325 Brian Christensen Varde 00:54:53 34 10 KM Mænd 35-49 år
304 Lars Madsen Team KA Runners 00:56:25 35 10 KM Mænd 35-49 år
471 Per Andersen Brande 00:56:59 36 10 KM Mænd 35-49 år
359 Jens Lund Ansager løbeklub 00:57:06 37 10 KM Mænd 35-49 år
383 Ole Jensen Grindsted Erhvervsskole 00:57:37 38 10 KM Mænd 35-49 år
461 Knud Østergaard Grindsted 00:58:02 39 10 KM Mænd 35-49 år
250 Karsten Callesen Sdr. Omme 00:58:39 40 10 KM Mænd 35-49 år
330 Jan M. Nielsen Grindsted Taekwondo 00:59:02 41 10 KM Mænd 35-49 år
360 Claus Møller Clausen Esbjerg 00:59:06 42 10 KM Mænd 35-49 år
308 Henrik Hedegård Grindsted 00:59:22 43 10 KM Mænd 35-49 år
260 Tommy Laursen Grindsted 00:59:43 44 10 KM Mænd 35-49 år
270 Brian Dalsgaard Grindsted 00:59:56 45 10 KM Mænd 35-49 år
292 Per Hermansen Esbjerg 01:00:22 46 10 KM Mænd 35-49 år
293 Flemming Rasmussen Esbjerg 01:00:38 47 10 KM Mænd 35-49 år
323 Allan Mastrup Ansager 01:06:18 48 10 KM Mænd 35-49 år
288 Ib Jensen Team mormor 01:06:28 49 10 KM Mænd 35-49 år
271 preben kristensen Ølgod 01:08:35 50 10 KM Mænd 35-49 år
340 Lars Hansen Grindsted 01:08:37 51 10 KM Mænd 35-49 år
284 Torben Lauridsen Grindsted 01:08:46 52 10 KM Mænd 35-49 år
341 Henrik Tønning Christensen Team Skjern Bank   53 10 KM Mænd 35-49 år
390 Mahendiran Elayathambi Grindsted   54 10 KM Mænd 35-49 år
294 Hanne Damholdt Billund 00:46:14 1 10 KM Kvinder 35-49 år
321 Winnie Kristensen Brande 00:49:21 2 10 KM Kvinder 35-49 år
267 Lone Nielsen Bertelsens Bureau 00:49:45 3 10 KM Kvinder 35-49 år
277 Charlotte Hedegaard Grindsted 00:50:41 4 10 KM Kvinder 35-49 år
381 Marianne Holt Gindsted 00:51:20 5 10 KM Kvinder 35-49 år
361 Helle Ovesen Brande Motion 00:51:21 6 10 KM Kvinder 35-49 år
256 Karen Ingred Birkelund Vorbasse 00:52:06 7 10 KM Kvinder 35-49 år
380 Jani Aunskjær Grindsted 00:52:24 8 10 KM Kvinder 35-49 år
322 Ilse Mastrup Ansager 00:53:01 9 10 KM Kvinder 35-49 år
353 Dorte Tanghus Grindsted 00:53:52 10 10 KM Kvinder 35-49 år
375 Hanne Krøjgaard Grindsted 00:54:48 11 10 KM Kvinder 35-49 år
333 Lotte Sjøgaard Grindsted 00:55:50 12 10 KM Kvinder 35-49 år
455 Salli Richardsen Esbjerg 00:56:20 13 10 KM Kvinder 35-49 år
458 Kirsten Riis Lauersen Brande Motion 00:57:23 14 10 KM Kvinder 35-49 år
473 Løkke Kluntø Vejle 00:58:26 15 10 KM Kvinder 35-49 år
365 Anette H. Bjerregaard Vejle 00:59:01 16 10 KM Kvinder 35-49 år
298 Camilla Daugberg Fitness4You 00:59:28 17 10 KM Kvinder 35-49 år
370 Pia Dahl Rema 1000 00:59:40 18 10 KM Kvinder 35-49 år
309 Anette haurum Grindsted 01:00:05 19 10 KM Kvinder 35-49 år
382 Rikke Boes Larsen Sdr. Omme Løberne 01:00:11 20 10 KM Kvinder 35-49 år
291 Johnna Søgaard Skjern 01:02:06 21 10 KM Kvinder 35-49 år
253 Charlotte Baisgaard Billund 01:02:42 22 10 KM Kvinder 35-49 år
252 Charlotte Madsen Billund 01:02:43 23 10 KM Kvinder 35-49 år
310 else rita gandrup Ansager 01:03:40 24 10 KM Kvinder 35-49 år
384 Mette Risager Grindsted Erhvervsskole 01:06:51 25 10 KM Kvinder 35-49 år
468 mette nørgård larsen Odense 01:07:36 26 10 KM Kvinder 35-49 år
254 Diana Bech Esbjerg 01:09:21 27 10 KM Kvinder 35-49 år
251 Anette Madsen Grindsted 01:13:07 28 10 KM Kvinder 35-49 år
259 Ditte Buhl Ravn Billund 01:13:30 29 10 KM Kvinder 35-49 år
286 Birgitte Vestergaard Esbjerg 01:14:18 30 10 KM Kvinder 35-49 år
279 Winnie Sørensen Varde   31 10 KM Kvinder 35-49 år
463 Ivan Pedersen Billund Motion 00:41:42 1 10 KM Mænd 50 år
350 Bent A. Rasmussen Engsørunners 00:42:33 2 10 KM Mænd 50 år
454 John Thiim Multiatleterne 00:43:26 3 10 KM Mænd 50 år
387 Leif Rahbek Sdr. Omme løbeklub 00:45:26 4 10 KM Mænd 50 år
318 Erik Andersen Vandel 00:51:08 5 10 KM Mænd 50 år
324 Kaj Nielsen Hejnsvig 00:52:39 6 10 KM Mænd 50 år
276 Henrik Ryø Hedegaard Grindsted 00:52:40 7 10 KM Mænd 50 år
355 Henning Sørensen DGI Varde 00:53:00 8 10 KM Mænd 50 år
268 henning v. pedersen Grindsted 00:53:09 9 10 KM Mænd 50 år
263 Preben B Madsen Ansager 00:53:17 10 10 KM Mænd 50 år
273 Mads Tradsborg HTH 00:53:33 11 10 KM Mænd 50 år
356 Henning Larsen Grindsted 00:53:55 12 10 KM Mænd 50 år
264 Henrik Bonnesen Grindsted 00:54:27 13 10 KM Mænd 50 år
285 Gert Schønning Grindsted 00:54:49 14 10 KM Mænd 50 år
274 Jens Jørgensen HTH 00:55:56 15 10 KM Mænd 50 år
280 Jens Graven Nielsen Team Ølgod 00:56:16 16 10 KM Mænd 50 år
337 Knud Kristensen Grindsted 00:57:14 17 10 KM Mænd 50 år
313 Svend Aage Pedersen Grindsted 00:57:35 18 10 KM Mænd 50 år
364 Per Daugaard Løb med DGI 00:57:54 19 10 KM Mænd 50 år
289 Christian Christensen Sydbank 00:59:37 20 10 KM Mænd 50 år
326 Jørgen Clement Sdr. Omme 01:04:29 21 10 KM Mænd 50 år
342 Ib Petersen Team MorMor 01:05:45 22 10 KM Mænd 50 år
272 Rigmor Østerlund VIF 00:48:06 1 10 KM Kvinder 50 år
327 Birte Clement Sdr. Omme 00:53:31 2 10 KM Kvinder 50 år
255 Margit Nørgård Grindsted 00:55:12 3 10 KM Kvinder 50 år
338 Marianne Kristensen Grindsted 00:57:55 4 10 KM Kvinder 50 år
386 Tove Jeppesen nr.snede 00:58:03 5 10 KM Kvinder 50 år
307 Rita Vissing Ansager Løbeklub 01:00:00 6 10 KM Kvinder 50 år
362 Jette Mølsted Brande Motion 01:02:09 7 10 KM Kvinder 50 år
343 Vivi Petersen Team MorMor 01:05:46 8 10 KM Kvinder 50 år
287 Bitten Poulsen Team mormor 01:06:27 9 10 KM Kvinder 50 år
290 Kirsten Christensen Sydbank 01:09:31 10 10 KM Kvinder 50 år
316 Inga Lykke AAIG Aabenraa 01:13:16 11 10 KM Kvinder 50 år
211 Claus Beckhave Skive am 01:15:15 1 21,1 KM Mænd 16-34 år
39 Henrik Christiansen Kolding Motion 01:24:39 2 21,1 KM Mænd 16-34 år
61 David Overgaard Skinbjerg København 01:33:51 3 21,1 KM Mænd 16-34 år
108 Kenneth Sørensen Varde 01:36:53 4 21,1 KM Mænd 16-34 år
95 Michael Clausen Herning 01:39:19 5 21,1 KM Mænd 16-34 år
125 Brian Jensen LEGO System A/S 01:39:24 6 21,1 KM Mænd 16-34 år
40 Jan Vestergaard Madsen B326 01:44:52 7 21,1 KM Mænd 16-34 år
216 Dennis Olesen Esbjerg 01:45:07 8 21,1 KM Mænd 16-34 år
58 Lars Plauborg Grindsted 01:45:16 9 21,1 KM Mænd 16-34 år
28 Tonny Bloch Grindsted 01:45:17 10 21,1 KM Mænd 16-34 år
115 Niels Jakobsen Grindsted 01:49:26 11 21,1 KM Mænd 16-34 år
124 Hans Rauff Grindsted 01:50:23 12 21,1 KM Mænd 16-34 år
32 Poul Guldager Nielsen Ølgod 01:53:02 13 21,1 KM Mænd 16-34 år
202 Nicki Bjerg København S 01:53:55 14 21,1 KM Mænd 16-34 år
209 Morten Damgaard Holstedbro 01:55:01 15 21,1 KM Mænd 16-34 år
90 Jesper S. Pedersen B326 01:57:45 16 21,1 KM Mænd 16-34 år
35 Karsten Johansen Sydbank 01:57:57 17 21,1 KM Mænd 16-34 år
200 Jakop Johansen Esbjerg 02:00:29 18 21,1 KM Mænd 16-34 år
103 Johnny Christensen Fængselsfunktionærenes idrætsforening 02:05:23 19 21,1 KM Mænd 16-34 år
204 Henrik Bruun Skjern 02:11:41 20 21,1 KM Mænd 16-34 år
42 Jan Vinding Grindsted   21 21,1 KM Mænd 16-34 år
78 Peter Crone Team KA runners   22 21,1 KM Mænd 16-34 år
116 Vincent Roose Esbjerg   23 21,1 KM Mænd 16-34 år
212 Nanna Bagger Viborg 01:27:22 1 21,1 KM Kvinder 16-34 år
57 lea staal Ansager 01:37:57 2 21,1 KM Kvinder 16-34 år
29 Mette Nielsen Grindsted 01:57:55 3 21,1 KM Kvinder 16-34 år
38 Mette Damkjær Hansen Grindsted 01:58:56 4 21,1 KM Kvinder 16-34 år
60 Marie-Louise Jørgensen København 02:01:23 5 21,1 KM Kvinder 16-34 år
1 Laura Winther Hejnsvig 02:07:56 6 21,1 KM Kvinder 16-34 år
2 Annika Rahlff Odder 02:07:56 7 21,1 KM Kvinder 16-34 år
3 Maja Georgsen Give 02:07:58 8 21,1 KM Kvinder 16-34 år
4 Iben Winther Hejnsvig 02:09:34 9 21,1 KM Kvinder 16-34 år
16 Mia Lund Grindsted 02:11:05 10 21,1 KM Kvinder 16-34 år
37 Ida Knudsen Aberbæk 02:11:08 11 21,1 KM Kvinder 16-34 år
83 Louise Emig Thorstensen Hejnsvig 02:11:25 12 21,1 KM Kvinder 16-34 år
52 Mia Paaske Agerbæk 02:11:46 13 21,1 KM Kvinder 16-34 år
19 Kristina Vesterager Andersen Stinnes Knejt 02:14:23 14 21,1 KM Kvinder 16-34 år
48 Lotte Christiansen Frederecia 02:52:29 15 21,1 KM Kvinder 16-34 år
73 Ann Storbank Team KA Runners   16 21,1 KM Kvinder 16-34 år
59 Martin Christensen Billund Airport 01:17:02 1 21,1 KM Mænd 35-49 år
36 Henrik Buur Nielsen Team Ølgod 01:21:53 2 21,1 KM Mænd 35-49 år
41 Henning Hansen Bo-Bedre Esbjerg 01:28:41 3 21,1 KM Mænd 35-49 år
70 Henrik Arvad Grindsetd Motion 01:33:03 4 21,1 KM Mænd 35-49 år
91 Anders Lundtoft Billund 01:34:26 5 21,1 KM Mænd 35-49 år
26 Per Frank Pedersen Vorbasse 01:34:28 6 21,1 KM Mænd 35-49 år
62 Christian Lodberg Jensen AMOK Aalborg 01:34:40 7 21,1 KM Mænd 35-49 år
8 Hans Erik Ølgod Nielsen Sdr. Omme 01:34:43 8 21,1 KM Mænd 35-49 år
20 Bjarne Vesterager-Sørensen Rødekro-IF Motion / Stinnes Knejt 01:35:03 9 21,1 KM Mænd 35-49 år
88 Claus Danielsen Team Danielsen 01:35:15 10 21,1 KM Mænd 35-49 år
132 Ejvind Lauridsen Årre 01:36:33 11 21,1 KM Mænd 35-49 år
128 Niels Jørn Kristensen Team Alslev 01:36:54 12 21,1 KM Mænd 35-49 år
106 Steen B Hansen Team Ølgod 01:38:02 13 21,1 KM Mænd 35-49 år
94 Willy N. Kristensen Billund Cykel Motion 01:38:58 14 21,1 KM Mænd 35-49 år
118 Jesper Steffensen Team Pferdelunge /AAIG Aabenraa 01:39:06 15 21,1 KM Mænd 35-49 år
46 Torben Haarkær Grindsted 01:39:13 16 21,1 KM Mænd 35-49 år
96 knud erik callesen Sdr. Felding 01:40:48 17 21,1 KM Mænd 35-49 år
210 Jesper Brorson Hansen Multiatleterne 01:41:18 18 21,1 KM Mænd 35-49 år
92 Mogens Ethelberg Esbjerg Atletik og Motion 01:42:03 19 21,1 KM Mænd 35-49 år
82 Michael Vittrup Grindsted 01:42:27 20 21,1 KM Mænd 35-49 år
15 Allan Munk Nielsen Sdr. Omme 01:42:50 21 21,1 KM Mænd 35-49 år
50 Tommy Kristensen Team Pferdelunge/AAIG Aabenraa 01:43:16 22 21,1 KM Mænd 35-49 år
215 Tommy Nielsen Grindsted 01:46:19 23 21,1 KM Mænd 35-49 år
101 Ulrik Hansen Vejle 01:46:38 24 21,1 KM Mænd 35-49 år
7 Martin Højgaard Jensen Ølgod 01:46:50 25 21,1 KM Mænd 35-49 år
24 Jesper Kragh Christoffersen Grindsted 01:47:07 26 21,1 KM Mænd 35-49 år
44 Kenneth Kristensen Tune 01:47:08 27 21,1 KM Mænd 35-49 år
27 Michael Schröter Grindsted 01:47:09 28 21,1 KM Mænd 35-49 år
126 Jesper Svender Team Ølgod 01:47:27 29 21,1 KM Mænd 35-49 år
33 Jens Bay Vonsild Sogneskole 01:48:02 30 21,1 KM Mænd 35-49 år
203 Niels Peter Rasmussen Herning Løbeklub 01:48:10 31 21,1 KM Mænd 35-49 år
23 Niels Bach Rasmussen Vejrup 01:49:12 32 21,1 KM Mænd 35-49 år
49 Bjarne Dollerup BoConcept Team Ølgod 01:49:23 33 21,1 KM Mænd 35-49 år
64 Poul Hansen Ølgod 01:49:37 34 21,1 KM Mænd 35-49 år
11 Frank Lorenz Grindsted 01:51:51 35 21,1 KM Mænd 35-49 år
100 Bjarke Lassesen Vejle 01:52:20 36 21,1 KM Mænd 35-49 år
134 Erik Lauridsen Ansager løbeklub 01:52:22 37 21,1 KM Mænd 35-49 år
104 Jan Andersen Fængselsfunktionærenes idrætsforening 01:53:06 38 21,1 KM Mænd 35-49 år
65 Kim Thøstesen Grindsted Motion 01:54:05 39 21,1 KM Mænd 35-49 år
87 Frank Jeppesen Ølgod 01:54:36 40 21,1 KM Mænd 35-49 år
84 Mogens Jul Ølgod 01:56:30 41 21,1 KM Mænd 35-49 år
80 Søren Lassen Team KA runners 01:57:32 42 21,1 KM Mænd 35-49 år
76 Lars Blak Team KA Runners 01:57:41 43 21,1 KM Mænd 35-49 år
85 Jan Nielsen Ølgod 01:57:58 44 21,1 KM Mænd 35-49 år
117 Steven Krogholm Team Slow-Motion 01:58:29 45 21,1 KM Mænd 35-49 år
66 Svend Madsen Grindsted Motion 01:58:47 46 21,1 KM Mænd 35-49 år
5 Kenneth Jacobsen Esbjerg N 02:00:40 47 21,1 KM Mænd 35-49 år
111 Henning S. Pedersen Grindsted 02:01:06 48 21,1 KM Mænd 35-49 år
14 Lars Hansen Grindsted 02:02:04 49 21,1 KM Mænd 35-49 år
45 Torben Petersen Varde 02:02:59 50 21,1 KM Mænd 35-49 år
34 Aksel Sørensen Vejle 02:05:02 51 21,1 KM Mænd 35-49 år
75 Hans Jørgen Hansen Team KA Runners 02:05:09 52 21,1 KM Mænd 35-49 år
17 Thore Husfeld Stinnes Knejt 02:07:36 53 21,1 KM Mænd 35-49 år
81 Allan Meyer Team KA runners 02:11:49 54 21,1 KM Mænd 35-49 år
131 Uffe Jakobsen Team Slow-motion 02:19:32 55 21,1 KM Mænd 35-49 år
47 Steen Karlsen Horsens   56 21,1 KM Mænd 35-49 år
72 Kaj Grene Grindsted Motion   57 21,1 KM Mænd 35-49 år
74 Jacob Ljungberg Team KA Runners   58 21,1 KM Mænd 35-49 år
79 Kristian Bonde Team KA runners   59 21,1 KM Mænd 35-49 år
97 John S. Kristensen Ansager Løbeklub   60 21,1 KM Mænd 35-49 år
123 Peter Rolsted Vejen Tri og Motion   61 21,1 KM Mænd 35-49 år
213 Marianne Nors Karstensen Billund 01:28:08 1 21,1 KM Kvinder 35-49 år
110 Pia Schultz-Lorentzen Team Alslev 01:34:46 2 21,1 KM Kvinder 35-49 år
98 Dorte Aarøe Damsgaard AAIG Aabenraa 01:35:16 3 21,1 KM Kvinder 35-49 år
122 Susanne Brask Vejen Tri og Motion 01:43:39 4 21,1 KM Kvinder 35-49 år
201 Berglind Knutsdottir Geyis 01:53:10 5 21,1 KM Kvinder 35-49 år
51 Jette Guldborg Schønning Grindsted 01:53:31 6 21,1 KM Kvinder 35-49 år
205 Jane D. Madsen Esbjerg 01:54:43 7 21,1 KM Kvinder 35-49 år
54 Merete Aaby Larsen Ribe 01:55:12 8 21,1 KM Kvinder 35-49 år
9 Margaret Vad Tjæreborg 01:55:58 9 21,1 KM Kvinder 35-49 år
129 Helle Grønnegaard Lauridsen STK90 / Vidar Atletik 01:57:01 10 21,1 KM Kvinder 35-49 år
63 Lene Bjerregaard Bonde Jelling 01:58:08 11 21,1 KM Kvinder 35-49 år
10 Ingrid vad Øgendahl Team 4N Tjæreborg 01:59:11 12 21,1 KM Kvinder 35-49 år
121 Birgitte Bille Schøning Sydbank 01:59:18 13 21,1 KM Kvinder 35-49 år
77 Tina Blak Team KA Runners 02:00:01 14 21,1 KM Kvinder 35-49 år
6 Hanne Vad Esbjerg 02:00:39 15 21,1 KM Kvinder 35-49 år
107 Helle Grønlund Team Grøn 02:01:43 16 21,1 KM Kvinder 35-49 år
53 Ulla Thorne Andreasen Ribe 02:04:54 17 21,1 KM Kvinder 35-49 år
18 Tony Kirsten Vesterager Sørensen Stinnes Knejt 02:05:38 18 21,1 KM Kvinder 35-49 år
119 Paula Jakobsen Varde 02:05:50 19 21,1 KM Kvinder 35-49 år
67 Lotte Jacobsen Grindsted Motion 02:11:44 20 21,1 KM Kvinder 35-49 år
112 Vibeke A. Pedersen Odder 02:12:28 21 21,1 KM Kvinder 35-49 år
113 Karin Nicolaisen Lintrup 02:12:29 22 21,1 KM Kvinder 35-49 år
130 Dorthe Christensen Sdr. Omme 02:15:44 23 21,1 KM Kvinder 35-49 år
22 connie nielsen kryddersalt.dk 02:16:55 24 21,1 KM Kvinder 35-49 år
31 Annette Kristensen Agerbæk 02:19:50 25 21,1 KM Kvinder 35-49 år
127 Anette Hansen AAIG Aabenraa   26 21,1 KM Kvinder 35-49 år
68 Holger Johansen Grindsted Motion 01:25:55 1 21,1 KM Mænd 50 år
13 Niels Erik Nielsen Løb med DGI i Varde 01:27:55 2 21,1 KM Mænd 50 år
43 Viggo Kaldahl Team Kaldahl 01:40:02 3 21,1 KM Mænd 50 år
69 Poul Lund Mikkelsen Grindsted Motion 01:43:11 4 21,1 KM Mænd 50 år
93 Thor Knudsen Skive AM 01:43:59 5 21,1 KM Mænd 50 år
208 Richard Stanley Sørensen Varde 01:44:10 6 21,1 KM Mænd 50 år
207 Niels B. Pedersen Ikast A/M 01:45:31 7 21,1 KM Mænd 50 år
86 Torben Lykke AAIG Aabenraa 01:51:12 8 21,1 KM Mænd 50 år
105 thorbjørn nilsson Grindsted 01:55:42 9 21,1 KM Mænd 50 år
102 Kristian Rasmussen Fængselsfunktionærenes idrætsforening 01:58:11 10 21,1 KM Mænd 50 år
30 Niels-Jørgen Nielsen Vorbasse 02:00:47 11 21,1 KM Mænd 50 år
89 Norman Gyldenberg Varde 02:11:37 12 21,1 KM Mænd 50 år
214 Jan Grunbæk Kibæk 02:18:20 13 21,1 KM Mænd 50 år
114 Bent Haumann Varde   14 21,1 KM Mænd 50 år
206 Dorthe Høyer RIOK 01:44:38 1 21,1 KM Kvinder 50 år
109 Dora Risbjerg Brande Motion 01:54:08 2 21,1 KM Kvinder 50 år
120 Lisbet Jensen Sydbank 02:06:17 3 21,1 KM Kvinder 50 år
71 Else Bruun Grindsted Motion 02:07:34 4 21,1 KM Kvinder 50 år
99 Lene Kahr Billund 02:10:35 5 21,1 KM Kvinder 50 år
12 Edith Nielsen Esbjerg Atletik & Motion   6 21,1 KM Kvinder 50 år
21 Helle Guldager Ansager   7 21,1 KM Kvinder 50 år

 

 

 Siden opdateret sidst 06-10-2009 09:53:12 og siden har været set 7.911 gange.